TeamSquad

Niechaj gwiazdy was prowadza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2008-06-18 18:15:02

Jabar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: Fuzja z Soliders?

Byla grupa o pewnych marzeniach, byly walki i klotnie... Bylo dobrze i zle... upadki i wzloty... W koncu doszli do porozumienia zrzumieli zasady i wartosci stali sie nie mal jak rodzina i dazyli do penego celu...
Zapomnieliscie o tym celu ...
Jesli chodzi o gre nie wiem takze czy zagram, ale bede 3mal za was kciuki z Lokim:) A jesli zagram to wybaczcie, ale chyba sam nie chce soie wyklocac o zasady itp... GM nowej gildii bym nie chcial byc chyba z braku czasu... Poznaliscie mnie i moje zasady ...

Pozdrawiam

Offline

 

#17 2008-06-18 19:50:00

Magnum

Bull Fighter

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 20
Punktów :   

Re: Fuzja z Soliders?

Fori... Jezuuu mi chodziło tylko o literówki bo taki błąd jak ja zrobiłem się każdemu może zdażyć. Chodzi mi o to, że poprostu niektórych wyrazów nie rozumiałem podczas czytanie tego forum i tyle. Poprostu kiedy dzisiaj napisał na ShoutBoxie duality: wazzup to banda przeczkola^^ ... To mnie zmiażdżyło. Mam poprostu cichą nadzieję, że zrobił to specjalnie.

Offline

 

#18 2008-06-18 20:00:14

fori

Spider

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Fuzja z Soliders?

  u mnie możesz zobaczyć lepsze literówki - wszędzie tam gdzie niema automatycznego podkreślania błędów (jestem dyslektykiem - jak widzę ze podkreśla mi błąd to poprawiam do skutku:P - ale nie wszędzie to podkreślanie jest i nieraz dochodzi pośpiech:P)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deilara.pun.pl www.teambadboys.pun.pl www.zagadki.pun.pl www.zdrowiepum.pun.pl www.nowahootainn.pun.pl